Volley Meerkerk Dames 2

3e divisie A

Dames 2

 

Niveau: 3e divisie A
Speeltijd: Zaterdag 15.30 - 17.15 uur
Training(en): Donderdag 20.15 - 22.00 uur
Trainer/coach: Cees Weeterings
Nr. Naam Leeftijd Lengte Positie
1 Aimée Klinkenberg Diagonaal
2 Lenie Versluis- den Hartog Midden
3 Lia Paasse Spelverdeler
4 Anne ten Dam Diagonaal
5 Annerieke Mans Midden
6 Milou den Besten Midden
7 Veronique Vorthoren-Kort Passer/Loper
8 Ilse Overgoor Passer/Loper
9 Linde de With Passer/Loper
10 Christina Hijkoop-Oskam Passer/Loper
11 Sanne Bikker Diagonaal
12 Judie Slingerland Libero

 

Eerst volgende wedstrijd

Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Plaats
25 sep. 14:45 Donki Sjot DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 2 Den Dungen

Programma

Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie
25 sep. 14:45 Donki Sjot DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 2 De Misse, Den Dungen
30 sep. 20:30 Volley Meerkerk'95 DS 2 Voleco/VC Krimpen DS 1 De Linde, Meerkerk
9 okt. 15:00 Next Volley Dordrecht DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 2 De Dijk, Dordrecht
14 okt. 20:30 Volley Meerkerk'95 DS 2 Next Volley Dordrecht DS 3 De Linde, Meerkerk
23 okt. 18:00 RVC/Libanon '50 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 2 Sportcentrum Kralingen, Rotterdam
6 nov. 17:00 VCN DS 4 Volley Meerkerk'95 DS 2 Oostgaarde, Capelle aan den IJssel
13 nov. 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 2 Sliedrecht Sport DS 3 De Linde, Meerkerk
20 nov. 11:00 Volley Tilburg DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 2 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Tilburg
27 nov. 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 2 Fusion Rotterdam DS 1 De Linde, Meerkerk
11 dec. 17:00 De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 2 D'n Dijck, Roosendaal
15 jan. 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 2 Donki Sjot DS 2 De Linde, Meerkerk
22 jan. 15:00 Voleco/VC Krimpen DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 2 De Drie Maenen, Ouderkerk aan den IJssel
29 jan. 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 2 Next Volley Dordrecht DS 2 De Linde, Meerkerk
5 feb. 17:15 Next Volley Dordrecht DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 2 De Dijk, Dordrecht
12 feb. 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 1 De Linde, Meerkerk
5 mrt. 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 2 VCN DS 4 De Linde, Meerkerk
11 mrt. 19:15 Sliedrecht Sport DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 2 De Basis, Sliedrecht
19 mrt. 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 2 Volley Tilburg DS 3 De Linde, Meerkerk
26 mrt. 15:30 Fusion Rotterdam DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 2 Alexander, Rotterdam
2 apr. 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 2 De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 2 De Linde, Meerkerk
9 apr. 18:00 Volley Zuid DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 2 Mercatus College, Rotterdam

Volledige programma

Stand

Nr. Wedst. Ptn. Team
1 1 5 Sliedrecht Sport DS 3
2 1 5 Donki Sjot DS 2
3 1 5 RVC/Libanon '50 DS 1
4 1 4 Volley Meerkerk'95 DS 2
5 1 4 Next Volley Dordrecht DS 2
6 1 1 Voleco/VC Krimpen DS 1
7 1 1 Volley Zuid DS 1
8 0 0 VCN DS 4
9 0 0 De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 2
10 1 0 Next Volley Dordrecht DS 3
11 1 0 Volley Tilburg DS 3
12 1 0 Fusion Rotterdam DS 1

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord