We kunnen het nog steeds

Geschreven op 27 november 2022 door Ramona Overdijk

Zaterdag 26 november reden wij naar Meijel in Limburg. De afgelopen twee jaar vielen de uitwedstrijden tegen Peelpush uit, dus voor sommige was het de eerste keer daar in het zuiden. Michel begon in de kleedkamer met een half zelfverzonnen verhaal over dat we erin moesten geloven, dus met dat vertrouwen stapten we het veld op. Peelpush hield zich goed aan de regels over de thermostaat lager zetten, het was dus echt koud in de zaal. Al dansend en stampend op de harde vreemde muziek werden we toch op tijd warm.

In de eerste set begonnen beide teams vol energie. Het eerste punt duurde wel 37 seconden. We brachten een goede servicedruk, waardoor Peelpush D2 onder druk stond. Na 3-3 namen wij de leiding en op 4-8 nam de tegenpartij de eerste time-out, op 6-12 al de tweede. Er volgden nog een aantal wissels aan hun zijde, maar wij knalden door. Het laatste punt werd mooi over midden gescoord en zo wonnen we de set met 15-25, een fijn begin.

In de tweede set begonnen we weer met een lange rally van 30 seconden. Deze keer wonnen wij hem. We speelden veel mooie rally ballen over het midden, mede mogelijk gemaakt door een goede rallypass aldus Lisan. Ook ontregelden we de boel aan de andere kant met prikballen. We kwamen op een 3-11 voorsprong, maar toen kwam de servicepass wat onder druk te staan en stond het ineens 16-16 en ging het gelijk op tot 19-19. Gelukkig wisten Romy en Wytske nog mooi te scoren in de rechtdoor en wonnen we de set met 22-25.

We waren van plan om het niveau vast te houden in de derde set. We hadden plezier tijdens het spelen en dat was belangrijk om weer echt te hebben. De servicepass werd weer beter gebracht, maar het bleef uitdagend om te scoren en om weinig eigen fouten te maken. Gelukkig pakten we blokkerend ook nog een balletje hier en daar. Onze libero’s speelden beide een goede wedstrijd, een fijne basis in het achterveld en ook was er een goede afwisseling in de spelverdeling. Het ging tot 15-15 gelijk op, daarna namen wij de leiding, maar Peelpush bleef in onze nek hijgen; 22-23 en 23-24. Toch wisten wij op tijd de 25 punten te bereiken en stonden we 0-3 voor! Mede mogelijk gemaakt door Renate en Lise, die geweldig aan het aanmoedigen waren vanaf de blessurebank.

In de vierde set was het plezier er nog steeds, maar we liepen achter de feiten aan. We hielden het niveau niet meer vol en Peelpush had nog wat reserves. Ook al bleven we gaan en vechten, het was niet meer genoeg, dus we verloren deze laatste set met 25-19.

Een 1-3 winst en de punten die we meenemen uit Meijel zijn belangrijk, want Peelpush stond bij ons in de buurt. Het belangrijkste is dat we plezier hebben gehad en veel vertrouwen in elkaar hadden. Helaas hebben we volgende week weer een weekje vrij, maar 10 december gaan we er weer voor om 17:45 uur tegen hekkensluiter Kalinko in de Linde. We hebben nu alweer zin om te winnen! Tot dan!


Wedstrijden mede mogelijk gemaakt door:
Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord