Vrijwilligers gezocht voor CMV TC, Jeugd TC en Senioren TC!

Geschreven op 8 juli 2021 door Wim Bouter

Het aantal jeugdleden is de afgelopen jaren door verschillende omstandigheden fors teruggelopen bij onze vereniging. Zeker bij het CMV (kinderen onder de 12 jaar) zien we deze ontwikkeling al enkele jaren. Dit seizoen sluiten we af met nog geen tien CMV-leden. Het formeren van jeugdteams wordt hierdoor lastig. Dit baart ons zorgen! De jeugd heeft tenslotte de toekomst en we willen over tien jaar ook nog graag een mooie vereniging hebben! 

Om het tij te keren willen we een aparte tak in de Technische Commissie opzetten voor de CMV-afdeling. 

De CMV TC krijgt een breed takenpakket: 

  • werven van nieuwe jeugdleden;
  • opzetten van trainingen voor jonge kinderen (4 tot 6 jaar);
  • opleiden van nieuwe CMV-trainers;
  • activiteiten opzetten voor het CMV;
  • beleid vormgeven voor het CMV.

Om al deze verschillende taken uit te kunnen voeren zoeken we mensen met diverse talenten! 
Vind je het leuk om hier een steentje aan bij te dragen? Aanmelden kan via: secretariaat [at] volleymeerkerk.nl 
 
Daarnaast zoeken we voor de jeugd TC en de senioren TC versterking. Vind je het bijvoorbeeld leuk om mee te denken over de doorstroming van de jeugd, ben je een echte regelaar of heb je ideeën over hoe we de jongenslijn kunnen versterken? Handen zijn welkom, aanmelden kan ook via het secretariaat.  

Samen sporten kan alleen door samen te bouwen aan de vereniging, we hopen op voldoende aanmeldingen! 
 


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord