Vreemde blessures breken H1 op

Geschreven op 27 november 2022 door Jos van der Stelt

Het is weer tijd voor de winterstop, iets wat tijdens de trainingen al was gevallen. De heren (veelal de oudere garde) begint last te krijgen van pijntjes/blessures en dat doet het spel meestal geen goed. 

Tijdens de gebruikelijke voorbereiding (ruim 1 uur voor de wedstrijd aanwezig bij de tegenstander) werd het nog maar eens herhaald. H1 heeft nu eenmaal een selectie met broze botten of spelers die meerdere sporten/activiteiten beoefenen. Ook dat laatste werkt meestal niet mee qua blessures. Zo is Dick Brakband fervent puzzelaar en heeft hij al eens last gehad van een puzzelknie. In opperste concentratie en bij het leggen van een complexe kattenpuzzel (op zijn knietjes) had hij dit kwetsuur opgelopen. Jelmer is naast fervent volleyballer ook fervent pils hijser, wat betekent dat je in een korte tijd zoveel mogelijk pilsjes omhoog hijst en opdrinkt. Een inspannende sport wat al eens heeft geleid tot het lamme armen syndroom, waardoor de setjes blijven liggen. Als je denkt dat dit al vreemde pijntjes zijn of blessures zijn, dan kunnen we nog wel even doorgaan. 

Echter was dit uiteraard niet het enige wat werd besproken tijdens de voorbereiding. Chris Kooijman is vanaf heden de trotste eigenaar van een Ford Ka met CD speler, waardoor de auto ineens qua waarde ook verdubbeld is. Enige nadeel is wel, dat de auto total-loss is als deze gestolen zou worden. Verder voelde Jos zich nog even geroepen om iets te zeggen toen het over mindere pass ging; ''Er zijn geen slechte passes, enkel slechte oplossingen''. Thanks Sherlock, maar er zijn momenten dat de pass gewoon te slecht ligt. Als je denkt dat de 3 kwartier voorbereiding goed worden besteed aan een perfecte wedstrijdvoorbereiding, dan kom je bedrogen uit. 

WIk stond op het programma en de heren waren gebrand om de sterke winstreeks door te trekken. Een felle start met een voorsprong werd echter opgevolgd door een soort van tourette syndroom, waarbij de heren ineens oncontroleerbaar gingen roepen richting WIK spelers en de scheidsrechter. Iets waar H1 erg goed in is, dus u kunt wel raden wat er gebeurde... De set ging naar WIK. Na het nemen van de nodige dopaminen was men rustiger en kwam het Meerkerkse team beter in de wesdtrijd. Een voorzichtig lachje kon er zelfs vanaf toen Meerkerk op gelijke hoogte kwam.

Sommige medicijnen komen echter met wat bijwerkingen en deze werden in de 3e en 4e set pijnlijk zichtbaar. Kent u de volgende blessures/syndromen al:

  • Zweefsyndroom (spelers die blokkerend van het net afzweven)
  • Rechteritus armus (het niet kunnen plaatsen van de armen in de hoek, waardoor de pass naar het gaat)
  • Gezichtsstoornis (het niet meer kunnen vinden van de zwaktes van je tegenstander)
  • Grootheidswaanzin (het denken dat je niet meer kan serveren met beperkte ruimte achter het veld)

Het resultaat was een 3-1 verlies en de heren gaan in de aankomende weken weer hard werken om het tij te keren voor de volgende pot op 16 december. Een heus traingskamp is reeds belegd om de motivatie weer op te krikken in het weekend van 9-10 december, dus dat moet goedkomen. 


Wedstrijden mede mogelijk gemaakt door:
Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord