Volleybalspeeltuin gaat weer van start!

Geschreven op 12 september 2022 door Secretariaat

Vanwege het succes wordt de Volleybalspeeltuin een standaardonderdeel van het trainingsaanbod van Volley Meerkerk! 

Het concept blijft hetzelfde: spelenderwijs kennismaken met volleybal voor kinderen van 4 tot en met 6 jaar. De trainingen vinden ongeveer eens per 2 weken plaats in de Linde van half 10 tot kwart over 10/half 11. We trainen tot kwart over 10, daarna is er tijd voor de kids om nog even te spelen (al dan niet met broertjes/zusjes en/of ouders). 

Tot snel op 17 september! Nieuwe kids zijn zeker welkom, dus kom maar op met vriendjes/vriendinnetjes!


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord