The day the earth stood still...

Geschreven op 19 september 2021 door Jos van der Stelt

Je kent het wel. De momenten waarop je dacht dat de tijd heel even stil stond. Momenten die de wereld (lees: jouw wereld) deden veranderen. Je rijbewijs, je diploma, je eerste baan of een kampioenschap. Historie, maar stevig in het geheugen gegrift. 

Volley Meerkerk H1 is op afgelopen zaterdag begonnen aan het 2e seizoen van de Promotieklasse. Het eerste seizoen, wat slechts bestond uit 3 wedstrijden, werden er geen punten gehaald. Gretig werd er dan ook 4 weken geleden begonnen met trainen. 2 oefenwedstrijden werden afgewerkt, waarbij het resultaat niet tegenviel. 

Het was dus tijd om punten te pakken en iedereen moest er wel zijn toch? Na 1,5 jaar spelen, moest iedereen wel zin hebben toch? Niemand zou wat beters te doen hebben toch? Niets bleek minder waar, H1 startte met een team van 7 spelers door 2 blessures en 2 late vakanties. Een heerlijke start. 

Met een fantasie opstelling moest men dan ook starten tegen de heren van Flits. Jos (Libero) die op het midden ging spelen. Thijs (Diagonaal) die als Libero aan de slag moest gaan. En dat alles was dus gewoon gedoemd om te ……………………. Slagen!

Op de een of andere manier leek het team de druk van zich te hebben afgegooid. We hebben niks te verliezen, we kunnen niet gewisseld worden, dus laten we er maar het beste van maken. Niet geheel onverdienstelijk werd de eerste set dan ook ‘’slechts’’ verloren met 25-21.

De 2e leek er echter iets te veranderen in het team. De koppies bleven omhoog staan, ook al speelde de spelverdeler van Flits wederom een snelle bal op buiten, die snoeihard werd afgeslagen. Op sommige eigen services werd er gescoord en eigenlijk werd iedere side-out wel gescoord door Volley  Meerkerkse. Het energielevel lag hoog en nadat men toch op 24-24 gelijk kwam, werd Meerkerk nog gretiger en won men zelfs de allereerste set in de Promotieklasse. De aarde leek even stil te staan, er werd gesprongen, gezongen en even dacht men al de wedstrijd te hebben gewonnen. 

Foute gedachte helaas, want Flits rekende daarna alsnog af met Meerkerk. Met 27-25 en 25-18 waren het echter geen aftekende overwinningen. Meerkerk leek in een periode van 1,5 jaar trainen nog harder te zijn gegroeid, dan in een volledig jaar van trainingen volgen. H1 gaat nog eens intern overleggen of de dure trainer überhaupt wel aangehouden moet worden. Blijkbaar doet een lange ‘’vakantie’’ het beter, dan jaren lang, 2 dagen per week trainen. 

Voorlopig staan er geen wedstrijden op de planning, aangezien de rest van H1 een vakantieplanning heeft staan. Op 9 oktober is de eerstvolgende wedstrijd pas tegen Next Volley Dordrecht. Daar hoopt men een nieuw gedenkwaardig moment te hebben met set 2, 3, 4 en 5 die worden gewonnen in de Promotieklasse.  


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord