Teamweekend D1 in Dalen!

Geschreven op 30 augustus 2022 door Ramona Overdijk

Yes! Het was weer zover! Na België, Rotterdam, Makkum, Friesland en Groningen volgde dit jaar Dalen (Drenthe)! Na een prachtig ritje over de Hunebed Highway kwamen we aan op plek van bestemming. Nadat Michel de kamerindeling bekend gemaakt had konden de bedjes worden opgemaakt. Daar mochten we vooral niet te lang over doen want om kwart over 8 stond de eerste activiteit op het programma. Met behulp van een groene en een rode kaart moesten we allen laten zien of we het met een aantal stellingen eens ofwel oneens waren. Mooi meegenomen: we waren het bijna overal over eens (soms na hier en daar wat toelichting ?).

Michel heeft ons al weken gek gemaakt over de volgende activiteit van de vrijdagavond. Het thema was overwin je angst, maar je had er ook een muts, niet je mooiste jas en een zaklamp voor nodig. Ook werd er nog even van tevoren gecheckt of we allergisch waren voor wespen. Kortom, het was ons een raadsel. Na de activiteit van vorig jaar wisten we dat we ongeveer alles konden verwachten, dus de spanning steeg. Toen heeft hij ons namelijk in een spannend donker bos laten navigeren met alleen een heel summier kaartje (gelukkig kwam iedereen ook weer veilig thuis).

Dit jaar mochten we gelukkig Google Maps gebruiken. Na een route van ongeveer 4km gelopen te hebben kwam (na het delen van onze live-locatie) René ons ergens ophalen. Die zat dus ook in het complot. Geblinddoekt stapten we in de auto en lieten we ons meevoeren naar een geheime plek. Eenmaal aangekomen werden we 1 voor 1 uit de auto gekidnapt en aan ons lot overgelaten.
Nog steeds geblinddoekt kregen we onze instructie: Zorg dat je het touw vast houdt en loop voorzichtig. Opvallend was dat de een dit heel spannend vond (en daardoor veel begon te praten) en de ander er doorheen huppelde. Wie wat deed, laat ik lekker geheim ? Gelukkig kwam iedereen heel door het parcours heen (de een met een kopstoot tegen een boom, de ander even gestrand in de greppel) en kon het eerste biertje open gemaakt worden.

Zaterdagochtend stond al vroeg het oefentoernooi in Geesteren op het programma. We speelden 4 keer 2 sets tegen twee topdivisie ploegen en twee eerste divisie ploegen. Na even inkomen in de eerste wedstrijd wisten we wedstrijd 2 en 3 te winnen. De 4e wedstrijd kwamen we helaas net te kort. Al met al wisten we hiermee een prachtige 3e plaats te bereiken. Achteraf bleek dat we het precies goed gedaan hebben want de 3e plaats betekende taart!

Voor de precieze details over de wedstrijden verwijs ik jullie naar het verslag van Michel. Wat vooral opviel was dat onze 3 nieuwe aanwinsten (Julia, Romy en Anouk) al super meedraaien in het team. Na 3 trainingen konden we al een mooi niveau neerzetten, dat belooft wat voor komend seizoen!

Met 8 sets en een stuk taart in de benen was het ’s middags tijd voor wat ontspanning. Voor de een betekende dat een middagdutje, voor de ander de kwalificatie van de formule 1 kijken en voor weer een ander een potje frisbee of 30 seconds.

Na ’s avonds een heerlijke pastamaaltijd (inclusief de huzarensalade die het team van de 2e plek ons toegestopt had) was het tijd voor de bonte avond! We hebben prachtige acts gezien; dancing queens, een pubquiz, een goocheltruc, dansende oma’s, een cocktailworkshop en een prachtige breaklightshow om mee af te sluiten. Een paar drankjes en spelletjes later was het tijd om heerlijk te gaan slapen in het knusse boerderijtje in Dalen, want ook de volgende dag stond er nog een toffe activiteit op het programma!

Na het opruimen en verdelen van de boodschappen (lees: de ene helft ging naar het studentenhuis van Julia, de andere helft is nu inboedel van Ramona haar nieuwe huis) was het tijd om naar Garderen te rijden. Hier zijn opnieuw angsten overwonnen, maar dit keer op grote hoogte! We gingen naar het klimbos. Klimmend en klauterend vlogen we door de hoge bomen van Garderen. Er zijn zelfs een aantal durfallen geweest die het parcours op 25m hoogte gedaan hebben! Een mooi hoogtepunt om mee af te sluiten. Daarna resteerde alleen nog operatie stofwolk; weer lekker naar huis!

We kijken terug op een fijn en gezellig teamweekend en bereiden ons nu voor op het volgende deel van de voorbereiding. We spelen nog twee keer een driekamp thuis voor we aan de competitie mogen beginnen! Zowel op 3 als op 10 september begint het driekamp om 13.00 uur in de Linde. Voor degene die onze nieuwe aanwinsten willen komen bewonderen of als jullie ons gemist hebben; wees welkom om te komen kijken! Hopelijk tot dan!


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord