Rabobank Clubsupport actie

Geschreven op 1 september 2022 door Jos van der Stelt

Beste leden en supporters. We hebben jullie hulp nodig tussen 5 september en 27 september!

Elk jaar organiseert de Rabobank de Rabo Clubsupport actie. De vele verzoeken die binnenkwamen bij de Rabobank hebben ze doen besluiten om hier 1 algemene actie voor op te zetten, waarbij clubs door middel van stemmen een percentage van de totale sponsorpot kunnen ontvangen als sponsorbedrag. Vorig jaar zijn er +/- 50 stemmen uitgebracht op onze vereniging wat een mooi bedrag heeft opgeleverd van meer dan €500,-.

Met meerdere projecten die dit jaar op stapel staan binnen onze vereniging zijn we erg afhankelijk van onze sponsoren. Projecten zoals bijvoorbeeld een volleybalspeeltuin voor kinderen van 4-6 jaar, een opbergruimte bij onze beachvelden en alle overige investeringen in materiaal. Daarom willen we iedereen met een Rabobank rekening vragen om op onze club te stemmen tussen 5-27 september te vragen. Je betaalt hier zelf helemaal niets voor!

Het is vrij eenvoudig, maar voor de zekerheid hierbij nog een stappenplan: 
1. Ga naar https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport en druk op de knop ''Lid worden''.
2. Log in met je Rabobank app als bevestiging dat je lid wil worden
3. Als je ingelogd bent, scroll naar beneden en klik op ''stemmen''
4. Zoek naar onze vereniging en breng je stem uit. 
Mocht je er niet uitkomen, neem dan even contact op met Jos van der Stelt die je graag verder helpt.


Het kan zo zijn, dat iemand van de sponsorcommissie je nog eens aanspreekt na de training om te vragen of je dit al gedaan hebt. We hebben vanuit onze commissie uiteraard het beste voor met onze clubkas. Je kan uiteraard ook stemmen met de rekening van partners en familieleden, dus zorg ervoor dat je iedereen overtuigd dat onze vereniging leuk is en we het geld goed kunnen gebruiken!

Met vriendelijke groet,

De Sponsorcommissie 


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord