LRS Solutions nieuwe sponsor van Dames 1

Geschreven op 24 september 2021 door Anouschka Rijke-Doedijns

Het eerste dames team van Volley Meerkerk’95 heeft nieuwe sponsors, namelijk LRS Solutions uit Meerkerk en Muta Sport. De dames zijn in het nieuw gestoken, met nieuwe tenues, trainingspakken en sporttassen. De dames, die dit jaar uitkomen in de 1e divisie B kunnen zo het nieuwe seizoen goed beginnen. De competitie is ondertussen gestart en de dames gaan voor een mooie plek op de ranglijst strijden.


  • Onderwerp(en):
  • Team
Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord