Het sprookje begint bij H1

Geschreven op 24 september 2022 door Jos van der Stelt

Elk sprookje begint met een droom. Een prins trouwen, koning zijn of misschien zelfs wel een levend jongetje worden. Uiteindelijk stopt het sprookje veelal met; ''en ze leefden nog lang en gelukkig''. Okay laten we dit eens vertalen naar H1.

''Er was eens een heren team wat 2 jaar geleden onverwachts begon met spelen in de promotieklasse. Met de droom om te eindigen met volleyballen in de promotieklasse of om te groeien als volleyballer en steeds hoger te komen.'' Laten we eerlijk zijn, iedereen had zo wel zijn droom om op dit niveau te spelen. Neemt niet weg dat alle heren een gezamenlijke droom hadden, namelijk winnen in de promotieklasse. Dat liet helaas 2 jaar op zich wachten met veel momenten waarop het net niet lukte. Net de set niet binnen slepen, net de 5e set niet winnen of net die service serie die tegen zat. Het mocht gelukkig eens anders zijn tijdens de 1e competitie wedstrijd, vandaar de start van ons sprookje. 

Er was eens een team dat niet op zaterdag 17 september, maar op zaterdag 24 september 2022 de eerste competitiewedstrijd van het seizoen speelde. Terwijl men vol bravoere (te paard) richting het sportcomplex reed dacht men terug aan de tijden die geweest waren. Zware tijden vol harde training sessies en wedstrijden die net verkeerd vielen. Dit alles terwijl alles en iedereen hoopte op een leven wat nog ''lang en gelukkig was'' met een gewonnen wedstrijd in de rugzak. 

Wat begon als een wedstrijd uit duizenden (Volley Meerkerk verloor de eerste set) was er iets anders in het gedrag van de spelers. Men bleef kijken naar de stip op de horizon. Wat als? Wat als de servicepass ineens zuiver zou blijven liggen in de rest van de wedstrijd? Wat als we eens gewoon vol gas zouden blijven gaan, ondanks dat een aanval niet lukt? Wat als we gewoon doorgaan nadat de tegenstander een bal ongeloof hard afslaat? Wat als? 

Kent u dat moment? Dat moment waarop dit ''wat als?'' ineens werkelijkheid begint te worden? Dat moment dat Jos, Thijs B. en Dick ineens goed genoeg blijven passen aan Jelmer, zodat hij kan blijven verdelen. Dat moment dat de middenaanvallers Patrick en Pablo blijven gaan voor elk block. Dat moment dat Thijs D. en Edwin blijven gaan voor elke B en C aanval. Dat moment dat er aan de kant bij Mathias en Thijmen gewoon geen moment is dat men twijfelt aan de groep (dank nogmaals mannen dat jullie er bij waren!) en Chris kwijlend toekijkt. Dan staat het gewoon ineens 2-1 voor de thuisploeg. 

In een zinderend slotspektakel komen de heren van Spirit even heel dichtbij de setwinst met 24-20 in eigen voordeel, maar Meerkerk knokt zich terug tot 24-24. Waar Meerkerk eigenlijk had moeten doorzetten kwam men uiteindelijk niet tot de wedstrijdwinst en wisten de mannen van Spirit nog knap te winnen met 33-31!! Wat volgde was magisch en niet gewoon voor de heren uit Meerkerk. Men had maling aan de uitslag en kwam 13-7 voor in de 5e set. Even twijfelde men nog over de uiteindelijke uitslag, maar uiteindelijk werd er gewonnen met 15-10. Het spektakel barste los en jullie zien (op de foto) de ontlading bij de mannen die hier 2 jaar op gewacht hebben. Met deze winst tegen een goede tegenstander hebben we er veel vertrouwen in dat de volgende winstpartij niet lang op zich laat wachten. Benieuwd in het vervolg van dit sprookje? We zien u graag op 8 oktober in De Linde om 17:45 voor het vervolg tegen Erasmus Volley. 


Wedstrijden mede mogelijk gemaakt door:
Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord