H1 het standbeelden leger

Geschreven op 18 april 2022 door Jos van der Stelt

Er kon afgelopen woensdag tegen de nr. 2 Vollido helemaal niks mis gaan. Winnen of verliezen, het maakte niets meer uit. Iets wat veel teams hardop zeggen, zo ook H1, maar de realiteit bij H1 leerde wel dat de spanning hierdoor alleen maar toenam. Emoties waren de laatste tijd hoog aan het oplopen en dit kwam maar op 2 manieren tot uiting in het gezicht. Men keek serieus (boosachtig) of verdrietig (verslagen). Men leek een beetje op het Terracottaleger. Erg indrukwekkend, totdat je in de buurt kwam en het gewoon emotieloze beelden leken. De vraag was dan ook wat H1 in te brengen had tegen de Nr. 2. 

Helemaal niets, zo leek het in ieder geval de eerste set. De servicedruk lag laag en er werden veel persoonlijke fouten gemaakt. Fouten die op een normale training nooit zouden voorkomen, waarbij we de maandagavond gemakshalve maar even buiten beschouwing zullen laten. Men werd met 25-12 van de mat geveegd en een herhaling van voorgaande wedstrijden leek wederom het scenario te zijn. Echter onstonden er wat barstjes in de strakke gezichten van de beelden, zie onderaan VLNR Thijs/Thijs/Dick/Jos/Cees/Pablo, want men probeerde te lachen. De onderlinge spanning in het team was weg en een foute pass/set/aanval werd geaccepteerd. 

De 2e set kwam het helemaal los en men begon zelfs te geloven in een goed einde. Een achterstand werd omgebogen en men wist zelfs de 2e set te winnen. Voor de oplettende lezer/kijker, het beeld linksboven illustreert C. Kooijman die na deze set zijn hoofd verloor van blijdschap. 

H1 bleef zo spelen, maar moest ook gewoonweg zijn meerdere erkennen in Vollido. Uiteindelijk werd er met 1-3 verloren. Feit blijft, dat dit team gewoon een gedegen tegenstander is en niet voor niets 2e staat. Feit lijkt ook, dat H1 zichzelf teveel aanpraat en te weinig als team heeft gespeeld de afgelopen wedstrijden. Zodoende kijkt men dan ook vol goede moed naar de rest van de wedstrijden uit, waarbij de tegenstander(s) hopelijk niet teveel teruggrijpt naar het Covid excuus en de wedstrijd afzegt. 

 


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord