H1 beleeft angstige momenten

Geschreven op 20 november 2022 door Jos van der Stelt

Zaterdag mocht er weer gevolleybald worden, maar de heren liepen met knikkende knieen het veld op. Badend in het angstzweet zijn meerdere heren al wakker geworden deze week. Chris zijn thuis kliniek draait momenteel overuren, maar de vraag is waarom?

In tegenstelling tot wat de tekst doet vermoeden mocht de heren aantreden tegen Sliedrecht Sport. Dit team staat stijf onderaan en daar kan menig Volley Meerkerk speler enkel maar van dromen. De druk die het goede presteren met zich meebrengt is iets wat veel heren teveel wordt. Chris is meerdere avonden per week druk bezet met therapeutische sessies om de heren klaar te stomen voor het geval de heren zo goed blijven presteren. Wat als deze lijn aangehouden wordt? Moet er dan nog meer getraind gaan worden? Moeten we dan nog verder gaan reizen? Moeten we dan nog eerder bij de wedstrijden aanwezig zijn? Wanneer u op de donkere avonden nog buiten loopt en u iets lijkt te horen van schreeuwen (ergens vanuit de regio De Weide Meerkerk), dan is het zeer aannemelijk dat er wederom een therapeutisch uurtje plaatsvindt bij huize Kooijman. 

Sommige spelers binnen het heren team lijken het echter over een andere boeg te gooien. Waarom ons best blijven doen, we kunnen toch een tandje terugschakelen? Dit leek aardig op te gaan voor de pot tegen Sliedrecht Sport. 

De mannen (of jongens..) van Sliedrecht misten niks aan bravoure. Het welbekende harde brullen bij aanvang van ieder punt moest de heren nog meer angst inboezemen, maar eerlijk gezegd hadden de heren dit helemaal niet nodig. Zeker de eerste 2 sets bleken enkele spelers gewoon te gaan muiten. Edwin miste een aantal diagonale aanvallen met zijn block, wat anders bijna nooit gebeurd. Jelmer was redelijk opzichtig aan het spelverdelen, wat ook bijna niet voorkomt. Daarnaast was het Jos die qua service pass redelijk wat ballen liet vallen of afketsen. Wim liet een middenaanval lopen en blockte niet. Wat H1 echter ook probeerde.. het leek toch telkens weer te leiden tot punten.

Edwin blockeerde niet alles, maar de heren van Sliedrecht sloegen de bal gewoon uit. Jelmer was redelijk goed te lezen, maar de aanvallers wisten er nog steeds mee te scoren. Jos liet redelijk wat ballen afketsen of van het net te houden, maar toch kwam er weer een aanval uit. Wim liet zijn middenaanval lopen, maar wist er wonderbaarlijk genoeg toch een direct punt mee te scoren door handen gewoon omhoog te houden. Zelfs als dit H1 speelt om te verliezen lijkt het toch de goede kant op te vallen. 2-0 voor in sets. 

Dan maar gewoon goed spelen, dan heeft het publiek ook iets om van te genieten. Mis... Dan gaan de koppies om en speelt men met angst om vrijuit te spelen. Een set tegen. 2-1 nog steeds in het voordeel van Meerkerk. Even leek men onder de indruk van het spel van Sliedrecht, maar de heren herpakten zich en sloten de laatste set af met winst en dus een 3-1 zege. 

Wat betekent dit? 2 dingen:

  1. Meerkerk staat nu bovenaan met 20 punten uit 6 wedstrijden, zie foto 1 hieronder. 
  2. Chris heeft de kamer voor zijn therapeutisch uurtje omgebouwd tot martelkamer en behandeld vanaf heden de dwarsliggers, zie foto 2 hieronder. Het schreeuwen vanuit De Weide zal in de komende weken waarschijnlijk toenemen...

Wedstrijden mede mogelijk gemaakt door:
Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord