Goede start blijft onbeloond

Geschreven op 10 oktober 2021 door Ramona Overdijk

Zaterdag 9 oktober kwamen wij na twee locatiewijzigingen vanwege een verbouwing aan in Sporthallen Zuid te Amsterdam, een hele grote hal met een banaanvormig, hoog plafond. De medewerkers van de hal vroegen of we zelf palen en een net mee hadden genomen. Aan het eind van de warming-up gingen de lampen pas op fel licht, een onvergetelijke binnenkomst.  

De eerste set moest Armixtos nog op gang komen, het ging een tijd lang gelijk op. De middens van Meerkerk blokkeerden vanaf het eerste moment erg goed. We scoorden mooie omloopballen en ook op de buitenkanten werden de handen van de meiden van Armixtos gevonden. We wonnen de eerste set met 18-25.  

In de tweede set wilden we doorpakken, maar Armixtos speelde zich juist in de wedstrijd en wij begonnen fouten te maken. We keken al snel tegen een grote achterstand aan, 20-12. Hierdoor viel de druk bij ons weg en lukte het ineens om ons terug te vechten in de wedstrijd. De achterstand werd steeds kleiner en kleiner. Net op het moment dat we bijna aansluiting hadden, scoorde onze tegenstander het 25e punt. Het werd 25-23 in de tweede set, en 1-1 in sets.


We hadden onszelf terug in de wedstrijd gevochten en deze energie waren we van plan om vast te houden. Dit was het plan. Het plan is alleen niet geslaagd. Het lukte niet om te scoren en ook de spelverdeling had het moeilijk, elf punten achter elkaar zaten we vast in dezelfde opstelling. Aan de kant van Armixtos hing een groot blok die wij probeerden te omzeilen, dit leidde dan ook tot aanvallen met risico en het gevolg was dat we vanuit Meerkerkse zijde te veel ballen uitsloegen. Ons eerste doel werd om tot de 10 punten te komen. Maar ook dat werd niet behaald (25-9). We keken tegen een 2-1 achterstand aan en dus grapten we om toch voor de vijfsetter te gaan. 


In de vierde set maakten we minder fouten en wisten wij mooie punten te scoren. We namen een tijdje de leiding maar bij 14-14 gaf het scorebord weer een gelijke score aan. Vanaf dat moment konden we Armixtos niet meer bijbenen, ze speelden constanter en bleven scoren. Armixtos won ook de vierde set (25-21). Helaas konden we er vandaag geen vijfsetter meer uit halen. 


We kijken er naar uit om Armixtos later dit seizoen thuis in Meerkerk te ontvangen en om revanche te nemen. Als wij constanter gaan spelen en meer oplossingen en variatie vinden in de aanval, dan moeten wij de winst er uit kunnen slepen in Meerkerk.

Volgende week zaterdag spelen we om 17:45 uur thuis in de Linde tegen Zaanstad. We hopen dat jullie ons naar de winst in vier sets zullen toejuichen! 


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord