Beachweek - zaterdag 2 juli

Geschreven op 4 juli 2022 door Wim Bouter

Zaterdag 2 juli was het in Meerkerk tijd voor de 2-2 potjes op de beachvelden bij Sportpark de Burcht. Het weer was prachtig en er waren voldoende teams voor een mooi spectakel. Hier een korte foto impressie van die zaterdag. 


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord