Eerste wedstrijd Meiden B1

Geschreven op 27 september 2021 door Lise Versteeg

Daar waren we weer! Meiden B1 heeft hun eerste wedstrijd gespeeld. Helaas hebben we afscheid moeten nemen van Sara en Evi. Gelukkig kwam Marloes ons team versterken, zodat we met het mooie aantal van zeven zijn. Wij zijn de afgelopen trainingen al aan het voorbereiden op deze eerste wedstrijd. Sommige posities zijn veranderd en ook verschillende rotaties zijn anders. 

Onze eerste wedstrijd is in Ouderkerk aan den IJsel, bij Voleco. Deze wedstrijddag begon al goed in de auto's. Het was al heel erg gezellig met harde muziek. 

We begonnen vol energie aan onze eerste set tegen Voleco Meiden B1. We mochten beginnen met de service en begonnen goed. De eerste set was nog even inkomen en een beetje rommelig. We maakten zelf soms wat slordige fouten. We maakten wel mooie punten en bleven Voleco steeds een paar puntjes voor. Gelukkig wonnen we de set met 17-25! 

Aan het begin van de tweede set kregen we het eerste puntje gratis! Voleco serveerde in het net. We begonnen beter dan de eerste set en maakten minder slordige fouten. De ballen werden beter afgemaakt en naar beneden geslagen. Met de service maakten we ook goede punten. De pass ketste af of er kwam geen goede set-up meer voor een tegenaanval bij Voleco. Soms maakten we nog wat foutjes met de pass, maar het ging zeker vooruit. Ook deze set wonnen we, met 12-25. 

Na een bak met druiven leeg gegeten te hebben, begonnen we aan de derde set. We bleven puntjes maken en sloegen de ballen met hard af! De set-ups waren goed. Dit was onze beste en snelste set en eindigde met een score van 8-25! 

Nu we wisten dat we al gewonnen hadden, wilden we het laatste punt natuurlijk ook nog binnenhalen. De vierde set begon met een goede servicereeks van Gwen en daardoor stonden we 0-7 voor. We hadden er veel plezier in en gingen maar door met punten maken. Na een verpletterende servicereeks van Marloes, maar liefst 10 punten, zakten we even een beetje in en verloren 3 punten achter elkaar. Desondanks wonnen we de laatste set ook met 9-25. 

Na het douchen, reden we terug naar de Linde. We hebben daar gezellig gegeten met z'n allen. Onze eerste wedstrijd was een groot succes! We willen alle supporters bedanken, het was echt heel erg leuk! Ook dank aan Corrie en Jan voor het rijden en aan Jan voor het coachen. Onze volgende wedstrijd is tegen Next Volley Meiden B1 in de Linde, hopelijk tot dan! 


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord