Een ode aan Noot - Noodtoestand uitgeroepen

Geschreven op 25 april 2022 door Jos van der Stelt

Afgelopen zaterdag werd er dan eindelijk afscheid genomen van Noot (Cees Weeterings). De noottoestand werd iets meer dan 1 jaar geleden uitgeroepen toen Noot zijn vertrek aankondigde. Met een geblesseerde spelverdeler, weinig heren 1 spelers die uberhaupt bovenhands kunnen spelen, werden alle nootleveranciers aangeschreven. Zo kwam men weer snel bij Noot uit. De nootoproep werd gelukkig op waarde geschat en zo rent Noot alweer 3 wedstrijden in het eerste heren team rond. Een nootzakelijkheid die overigens heerlijk uitpakt voor H1. 

Menig Volley Meerkerk speler zal de historie niet kennen en tevens niet eens weten waar de naam van Noot vandaan komt. Hierbij... Nadat Cees/Kees (a.k.a. Biertie) jaren terug in hetzelfde team speelden, was de noot daar voor een bijnaam zodat men de heren niet meer door elkaar haalden. Tijdens een baravond waar het bier rijkelijk vloeide, de bakjes noten nog op de bar stonden kwam men op de verwijzing Cees Nooteboom. En daar onstond de bijnaam Noot. De naam werd snel familie eigen en toen het kleine broertje van Noot ook mee kwam trainen (blauwe maandag) bij H2 kreeg hij de naam Borrelnoot.

Met deze geschiedenisles over het onstaan van de naam Noot, kunnen we nu overstappen naar de nootlottigheid bij H1. Vorige week hebben de heren de noot aan punten eindelijk weten om te zetten in een prestatie van 1 setwinst. Deze week was men hongeriger en op zoek naar meer. De tijd om elkaar te zien als discussiegenoot in het veld was klaar en men moest elkaar vertrouwen als een echtgenoot. 1 team, 1 taak. Op weg naar meer broodnootige punten. 

De heren slaagde hier fantastisch in en wisten de wedstrijdgenoot dan ook continue onder druk te houden met de service. Passend was het stabiel en aanvallend werden alle nootgrepen uit de kast getrokken. Er werd verrassend vaak gescoord middels de tipbal (niet te vaak doen Heren, anders moet Chris weer nadenken over nieuwe trainingen). Eindnoot was helaas toch een verlies van 3-1 (25-19/17-25/23-25/22-25). De nootrem is er echter af en de noodgreep om Noot terug te halen lijkt een nootjaar te hebben voorkomen. 

Wetende dat men toch ooit op zoek moet naar de nootlottige opvolger is H1 nu hard bezig met het opleiden van een nieuw talent. De bloknoot is erbij gepakt en men is druk bezig om het jonge talent te voeden met de nootige kennis en kunde. Met al dat talent van Noot zal dat een harde noot worden om te kraken. Wij danken je Noot voor al je tijd voor H1 en de rest vanje inzet binnen de vereniging. De nootdeur blijft open als je ooit terug wil komen naar H1, ook als Noot.... Ik bedoel Boot... weer terug is.  

 


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord