Een avond vol verrassingen & een kort wedstrijdverslag

Geschreven op 17 mei 2022 door Jos van der Stelt

Een wijs man, die dit seizoen helaas heeft afgezwaaid bij H1, heeft mij ooit geleerd om niet te lang over een wedstrijd te schrijven als je verloren hebt. Het scheelt dat H1 de wedstrijd tegen de heren van Flits afgelopen zaterdag best goed heeft gespeeld. Affijn 1 alinea waarin we wat meer zullen vertellen over de wedstrijd. 

H1 speelde niet eens zo gek tegen de nummer 8 van de poule. In set 1 had men weer even last het knikkende knieen syndroom, waardoor men al vrij snel met 25-13 van het veld stapte. Iets moest anders gedaan worden en al snel had men het winnende patroon te pakken. De service serie van verschillende spelers volgde en men kwam aardig in de buurt van de Rotterdammers, maar het gebrek aan het killer instict bracht de heren niet verder dan 28-26. Wat volgde was een set waarin de heren op voorsprong kwamen, maar Dick helaas vervroegd afscheid nam van het seizoen en met een verzwikt enkeltje van het veld stapte. Met een prima invalbeurt van Wim werd de 3e set echter keurig binnen gesleept. De 4e set leek een kopie van de eerste en men verloor helaas wederom met 3-1. H1 lijkt er patent op te hebben. ''Er had meer in gezeten'' een veel gehoorde uitspraak. 

Dan naar het goede nieuws van de zaterdag.. We zijn een heleboel meer te weten gekomen over de heren 1 spelers tijdens het fantastische eindefeest. Waar het tijdens de start nog aardig netjes bleef, kwamen alle emoties los naarmate de avond vorderde. Voor meer exclusieve foto's, contacteer vooral de eigenaar/fotografe 2MARROW Fotografie (copyright voorbehouden). 

Een avond vol verrassingen & een kort wedstrijdverslag Een avond vol verrassingen & een kort wedstrijdverslag

Wist je dat bier ook naar je voeten kan zakken na een avondje flink doorhalen? Dick kwam hier op de harde manier achter op de ochtend na het feest. Beterschap Brakkie!

Een avond vol verrassingen & een kort wedstrijdverslag

Wist je dat je zelfs een keiharde Ajax fan kan overhalen (naarmate het later wordt) om iets te dragen van een andere club uit Rotterdam. Het clublied kwam er niet uit, maar zo waren er meer zaken die er niet heel goed meer uitkwamen aan het einde van de avond. 

Een avond vol verrassingen & een kort wedstrijdverslag

Wist je dat onze trainer Chris toch wel een beetje de schijn hoog houdt van het niet drinken? Chris gaf het uiteindelijk op en werd op zijn wenken bedient door Leon en Thijs Dekker die de trainer voorzien hebben van een prive blad bier. Kijk hem eens genieten!

Een avond vol verrassingen & een kort wedstrijdverslag

Wist je dat Matthias op fotografen valt? Toegegeven het is een leuke meid en zelfs enkele H2 spelers waren jaloers op Matthias. Vindt u de foto's leuk? Neem dan zeker eens contact met haar op via Matthias, want hij is een beetje wantrouwend geworden richting enkele spelers na deze avond. 

Een avond vol verrassingen & een kort wedstrijdverslag

Wist je dat onze ''Golden Boy'' op het midden zijn vriendin ten huwelijk heeft gevraagd? Het dak ging eraf toen dit bekend werd gemaakt. 

Wat een gek seizoen, waarbij H1 wederom een seizoen afsluit in de Promotieklasse zonder ook maar 1 overwinning. H1 blijft echter gehandhaafd, maar moet volgend jaar iets gaan doen met de opgedane kennis en lessen van de afgelopen jaren. Het lijkt namelijk niet nog een seizoen zo te blijven, waarbij H1 gevrijwaard blijft van degradatie. De versterkingen zijn echter onderweg en men kijkt vol goede hoop naar het nieuwe seizoen.  


Wedstrijden mede mogelijk gemaakt door:
Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord