Beach trainingen voor de jeugd met afsluitend toernooi

Geschreven op 3 juli 2021 door Wim Bouter

De jeugdleden van de C- en B-jeugd hebben in de maanden mei en juni elke zaterdagochtend specifieke beach trainingen gehad. Deze trainingen zijn gegeven door de trainers René Versteeg en Arjan Kroes. De kinderen hebben de speciale spelregels van het beachvolleybal geleerd, de specifieke beach technieken getraind en ook uitleg gekregen over de tactieken van het beachvolleybal. Ondanks dat het niet altijd het perfecte weer was, was de opkomst groot. De jeugdleden hebben een hoop geleerd en veel plezier gehad. De periode van beach trainingen is zaterdag 3 juli afgesloten met een leuk toernooi waaraan 22 jeugdleden hebben meegedaan. De kinderen werden elk wedstrijdje gekoppeld aan een ander kind. Elke winstpartij leverde een punt op. Aan het eind van de rit werden de behaalde punten individueel opgeteld. Hieruit kwamen twee winnaars uit de bus, die heel toevallig broer en zus zijn: Sander en Tessa Vonk. 

Het beachvolleybalbloed zit hen blijkbaar in de genen. 

Als afsluiting werd er met zijn allen een lekker frietje met snack gegeten (besteld bij de kantine van de voetbalburen). 
 


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord