Après Lockdown toernooi voor leden!

Geschreven op 28 januari 2022 door René Versteeg

De toernooi- en activiteitencommissie organiseert op vrijdag 4 februari het après lockdown toernooi! Doe jij ook mee? Graag even van tevoren opgeven (zie flyer). Let op: het toernooi is in de Linde, waar een CTB verplicht is. Hopelijk tot de 4e!!


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord