Après Lockdown toernooi groot succes!

Geschreven op 7 februari 2022 door René Versteeg

Afgelopen vijrdagavond hebben circa 40 leden meegedaan aan het grote Après-lockdown-toernooi. Er werd gestart met een gezamenlijke warming-up op toepasselijke après-ski muziek. Na een aantal speelronden kwam team "de Skilatten" als winnaar naar voren. 

Deelnemers vonden het een erg gezellig toernooi dat zeker voor herhaling vatbaar is!

 


Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord