Afscheid valt zwaar in HG

Geschreven op 2 december 2022 door Haan 7

De mannen van OKK5 hebben een zware avond gehad in sporthal de Wielewaal.

Niet alleen ging Gerrit met pensioen, ook werden zij vakkundig afgedroogd door de Hanen van Heren2. Met setstanden 13-25, 9-25, 19-25,14-25 zijn de Meerkerkers volgens eigen zeggen; 'Geen moment in gevaar geweest'. De 13-3 achterstand in de 3e set was ons afscheidscadeautje aan Gerrit. We wilden eigenlijk de hele set cadeau geven, maar man-man-man wat zijn die gasten slecht... Zelfs met de beste wil van de wereld en de slechtste ballen ooit lukte het de Hanen niet om te verliezen.

Misschien toch de 2e klasse maar gaan overwegen?


Wedstrijden mede mogelijk gemaakt door:
Zonder sponsoren geen vereniging

Grote dank aan onze sponsoren

Draag jij ook een steentje bij?

Sponsorkliks

Via Sponsorkliks koop je gewoon online, maar voor elke aankoop gaat er een klein bedrag naar onze vereniging!

Foutje gevonden? Neem contact op met Volley Meerkerk.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacyverklaring.

Ja, ik ga akkoord