Afgelopen zaterdag moest CMV 5.3 om 10.00 uur uitspelen tegen WHV in Asperen.
Jaja, ik hoor jullie denken, dit team ken ik niet. Dat klopt! Dit team is namelijk in januari samengesteld en speelde hun eerste competitiewedstrijd. En wat deden ze het goed!
Eerst wat uitleg over de spelregels, de lijnen etc. Dat lijkt allemaal makkelijk, maar dat is het zeker niet. Al die informatie onthouden en ook nog volleyballen. Een hele klus kan ik jullie vertellen.
Maar er stond al een echt team te spelen en er werden al enkele ballen in drieën gespeeld wat een extra bonuspunt opleverde. Er was plezier en de liedjes van ons cluppie werden al voorzichtig meegezongen. En niet de Yell te vergeten: huppie huppie huppie, Meerkerk is ons cluppie! Duidelijker kan het niet zijn.
Gerwin en Marloes waren van de reddingen, de vloer van de sporthal hoefde niet meer gedweild te worden, dat hebben zij al gedaan. Charlotte was bijna bij alle ballen die in drie keer gespeeld werden betrokken, zij zag maar wat graag die extra punt op het scorebord komen. Zij hield het scorebord ook goed in de gaten en gaf mij een seintje als het dreigde fout te gaan. Wouter had een mooie korte service waar de tegenstander niet op rekende. Gerco wist de ballen mooi in het midden en achterin te serveren , waardoor hij vaak meerdere keren mocht serveren. Wim wist de lastige ballen die op de grond leken te vallen toch nog met een snelle reactie te pakken en zorgde voor de humor met zijn grapjes, want er werd ook zeker veel gelachen. Sporten is ook zeker plezier hebben!
Helaas werd er met 4-0 verloren, maar we hebben er hard voor gestreden met, in de 3e set, zelfs een stand van 24-26. As zaterdag spelen we tegen ditzelfde team, maar dan thuis. Wie weet kunnen we dan een setje pakken.
De mooiste uitspraak van vandaag hoorde ik aan het eind van de 4e set toen ik de spelers bij elkaar riep om af te sluiten en te yellen. Eén van onze spelers vroeg verlangend:” Hebben we nu pauze?”
Wat is het toch leuk om een CMV team te trainen en te begeleiden J.
Dit verslag is geschreven door de coach, hopelijk is het volgende verslag van een speler.
Deze keer mocht ik het verslag schrijven, want onze spelers moesten ’s middags echt gamen of huiswerk maken! Helemaal mee eens, je moet nu eenmaal prioriteiten stellen ;).